Danfoss 119-8254E Axial Fan Kit 18in (450mm) 220-240 V,1 Ph, 60 Hz, 1580r/min Motor, Fan Blade and Grill 450 W, 1.97A YWF4E450S-137/35-GCA-01
Price per Each